ХНПУ
ХНПУ
імені Г.С. Сковороди
Актуальне

Новини університету

Віват, першокурсники!
Новини університету · Освіта · Вступ
Віват, першокурсники!

1 вересня 2021 року, у День знань, відбувся один із наймасштабніших заходів нашого вишу – посвята першокурсників у студенти. Учорашніх абітурієнтів, а сьогодні вже студентів, вітав багатотисячний колектив педагогічного…

2 вересня 2021 р.
Вітаємо проректорку з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності проф. Світлану Бережну!
Новини університету · Конференція · Наука і дослідження
Вітаємо проректорку з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності проф. Світлану Бережну!

Вітаємо проректорку з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності проф. Світлану Бережну з почесною нагородою Харківської міськради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у…

28 серпня 2021 р.
Ухвалення рішення про успішну акредитацію освітніх програм
Новини університету · Акредитація
Ухвалення рішення про успішну акредитацію освітніх програм

27 серпня 2021 року, відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому були ухвалені рішення про успішну акредитацію освітніх програм: 052 «Політологія», 053 «Психологія», 019…

28 серпня 2021 р.
Вітаємо професорсько-викладацький колектив та здобувачів ХНПУ імені Г.С. Сковороди з успішним проходженням акредитації освітньо-наукових програм
Центр забезпечення якості освіти · Новини університету · Акредитація
Вітаємо професорсько-викладацький колектив та здобувачів ХНПУ імені Г.С. Сковороди з успішним проходженням акредитації освітньо-наукових програм
28 серпня 2021 р.
Збори трудового колективу
Новини університету · Наради та збори
Збори трудового колективу

30 серпня 2021 року о 9.00 год. відбудуться Загальні збори трудового колективу університету, в актовій залі (навчальний корпус, вул. Валентинівська, 2)

27 серпня 2021 р.
ІІІ Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених
Новини університету · Молоді вчені
ІІІ Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених

Із 28 вересня до 1 жовтня 2021 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди буде проводитися ІІІ Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених для молодих науковців і…

26 серпня 2021 р.
30 річниця Незалежності України
Новини університету
30 річниця Незалежності України

З Днем Незалежності, дорогі сковородинівці! У ці серпневі дні календар історії відраховує 30 ту річницю незалежності України. Тридцять років боротьби за волю, правду, честь та гідність свого роду! Сьогодні свято пам’яті…

24 серпня 2021 р.
З Днем Державного Прапора України! З 78-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників і Днем міста!
Новини університету
З Днем Державного Прапора України! З 78-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників і Днем міста!

23 серпня Сковородинівська громада на чолі з ректором Юрієм Бойчуком взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора. Під звуки державного гімну на Сергіївській площі встановили найвищий флагшток в Україні…

23 серпня 2021 р.
Запрошуємо всіх бажаючих на вакцинацію
Новини університету
Запрошуємо всіх бажаючих на вакцинацію

До уваги співробітників Сковородинівського університету! Переглянути вбудований матеріал Запрошуємо всіх бажаючих на вакцинацію проти коронавірусної хвороби вакциною «Moderna» COVID 19 Moderna (розроблена американським…

27 липня 2021 р.
Вітаємо Юридичний факультет!
Центр забезпечення якості освіти · Акредитація · Факультет історії і права · Новини університету
Вітаємо Юридичний факультет!
20 липня 2021 р.
Щиро вітаємо керівництво ХНПУ імені Г.С. Сковороди, гарантів ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Англійська мова і література та переклад», «Дизайн», «Біологія в закладах освіти», «Олігофренопедагогіка, та гаранта ОНП третього (освітньо-науков
Центр забезпечення якості освіти · Акредитація · Новини університету
Щиро вітаємо керівництво ХНПУ імені Г.С. Сковороди, гарантів ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Англійська мова і література та переклад», «Дизайн», «Біологія в закладах освіти», «Олігофренопедагогіка, та гаранта ОНП третього (освітньо-науков
17 липня 2021 р.
Експертна група з акредитації ОНП «Освітні, педагогічні науки» (ID 47994) розпочинає свою роботу з 29 червня по 01 липня 2021 року з використанням засобів відеозв’язку
Центр забезпечення якості освіти · Акредитація · Новини університету · Оголошення
Експертна група з акредитації ОНП «Освітні, педагогічні науки» (ID 47994) розпочинає свою роботу з 29 червня по 01 липня 2021 року з використанням засобів відеозв’язку
1 липня 2021 р.